logo

Яку покрівлю вибрати для дому?

logo

Яку покрівлю вибрати для дому?

Щоб вибрати хорошу і якісну покрівлю для приватного будинку, потрібно врахувати деяку кількість певних факторів, тому що це є досить довгим процесом, до якого потрібно тонкий підхід.
Будь-яка людина керується зовсім різними побажаннями, наприклад: краса, практичність, економічність, простота, або абсолютно все одноразово. На ринку будь-якої країни, існує безліч варіантів для вибору, щоб догодити будь-яким потребам клієнта.

Який матеріал вибрати для покрівлі?

Варіанти матеріалів для дахів мають широкий спектр для вибору: металочерепиця, профнастил (профлист), гнучка черепиця, натуральна черепиця, композитна черепиця, мідна черепиця.

Якщо ви ставите питанням: "Яку покрівлю вибрати для дому?", В першу чергу – зрозумійте, що потрібно мати на увазі кілька нюансів. Якщо у вас старий будинок, у якого досить неміцні стіни, що не навантажуйте його великою масою.
В іншому випадку, споруда може не витримати. Для подібного варіанту ідеально підійде металочерепиця, профлист або гнучкий шифер.
Ці матеріали широко доступні, економічні і володіють дуже багатою колірною гамою, тому Вам не важко підібрати самий ідеальний варіант.

Дах з бітумної гнучкої черепиці

У випадку, якщо Ваш будинок новий, можете вибрати бітумну гнучку черепицю. Цей покрівельний матеріал покритий особливим розчином і посипаний кам’яною крихтою. Це надає будівлі розкішний і об’ємний вигляд.
Колірна палітра цього варіанту покрівлі теж є різноманітною, а її сучасний вигляд і форми радують око. Вона не така дешева, як металочерепиця, але її ціна не дуже висока, а є середньою.
До того ж, вона має значно менше відходів, ніж металочерепиця, легко укладається і має прекрасну звукоізоляцією. Бітумне покриття є екологічним.

Дах з композитної і мідної черепиці

Композитна черепиця є вкрай довговічним матеріалом. Цей покрівельний матеріал чудово витримує будь-які погодні умови, і дуже холодні, і дуже жаркі.
Її можна використовувати і на нових, і на старих будинках. Вона легка і безшумна, володіє терміном експлуатації близько 50 років і її монтаж вкрай легкий.
Але самий довговічний покрівельний матеріал – це мідна черепиця, її термін експлуатації перевищує 90 років. Вона м’яка, у разі поломок її можна просто запаяти, і надати бажану форму.
Ми привели Вам огляд деяких популярних матеріалів, сподіваємося, що це допоможе Вам визначитися з вибором покрівлі для Вашого будинку.logo
logo