logo

Розрахунок тканини для штор

logo

Розрахунок тканини для штор

Кожна господиня чи господар вдома зустрічається з необхідністю придбання штор для вікон, але як правильно підібрати висоту і довжину штор, як правильно провести розрахунок тканини для штор?
Будь то кухня або вітальня, дитяча або спальня, правильно підібрані штори, без сумніву, прикрасять ваш інтер’єр і стануть його невід’ємною частиною.

Розрахунок метражу

При проведенні метражу тканини для штор необхідно додати до довжини 10-15 см на підгин. Ширину штор підбирайте такий, щоб вона була в 1,5 рази більше довжини карниза.
Для цього спочатку заміряйте довжину карниза, і тільки після визначити необхідну довжину штор. Вибирайте тканину досить великої ширини, якщо не хочете зіткнутися з необхідністю сточування полотнищ.
Важливо правильно підібрати колір штор, визначити, чи будуть штори однотонними, або на них буде завдано який малюнок.
Пам’ятайте, що якщо ви розрахуєте довжину або ширину штор не правильно, то виправити цю помилку буде вже неможливо, тому точність в цій справі є обов’язковою умовою.
Якщо ви не впевнені, що зможете впоратися самостійно, то можливо вам краще звернутися до фахівця, який заощадить надалі ваш час і гроші. Спеціаліст безпомилково виконає розрахунок тканини для штор.

Розрахунок вартості штор

При виборі, так само важливу роль відіграє вартість штор. Загальну вартість штор визначає: ступінь терміновості замовлення, сумарний обсяг робіт, складність моделі та інші причини, тому без остаточних розрахунків розміру та вибору матеріалу судити про вартість буде складно.
Рекомендується самостійно зробити попередній розрахунок штор для того, щоб спланувати свої фінансові витрати.
Уточнити попередню вартість майбутніх штор ви можете у дизайнера, так само він допоможе вам дізнатися попередню вартість подушок або покривал, які так само зможуть прикрасити ваш інтер’єр.

Прикраса

Для того щоб ваша кімната стала більш комфортною, затишною і красивою, рекомендується прикрасити штори різними аксесуарами. Для багатьох видасться, що крихітні аксесуари всього лише дрібниця, але саме з таких дрібниць складається загальне враження про кімнаті.
Для додання кімнаті відмінною привабливості та виразності, досить маленького і недорогого аксесуара, і ваша кімната заграє яскравими фарбами.
Оригінальні і стильні аксесуари зроблять ваші штори несхожими на інші, і зроблять їх ще більш ефектними.logo
logo