logo

Garret приватного будинку – облаштування, утеплення та оздоблення

logo

Garret приватного будинку - облаштування та утеплення

Приміщення між дахом будинку і стелею називається горищем. Він може бути обладнаним, а може бути і порожнім простором. У звичайному стані горище зазвичай виконує функції приміщення для складу.

Облаштування

Але якщо горище обробити, він може стати житловим або робочим приміщенням, як в заміському будинку, так і в звичайному – житловому, якщо Ви живете на останньому поверсі і отримали відповідне дозвіл для проведення подібних робіт.

Як житлове приміщення, garret приватного будинку можна використовувати, якщо він добре обладнаний і утеплений. Будинок збільшується в площі через скорочення фундаментної протяжності.

Утеплення

Щоб обладнати простір в житлове горищне приміщення, потрібно мати спеціальний утеплювач. Можна використовувати панелі з мінерального волокна в таких цілях.

У більшості випадків, саме такий ізоляційний матеріал поміщається суцільною конструкцією під крокви, в цілях захисту від різноманітних зовнішніх погодних умов, атмосферних явищ.
Як і у будь-яких матеріалів, така ізоляція володіє перевагами і вадами. Суцільна конструкція не має потреби в додатковій вентиляції – це безумовна перевага, але при такому утепленні вільного простору стає значно відчутніше менше – це мінус.
Самим оптимальним рішенням на сьогоднішній день, є утеплення горищного простору з допомогою пінопласту. Популярністю користуються і РІЯ-пінопласт, і стиропор.

Оздоблення

Garret приватного будинку потребує крім утеплення, також і в обробці. Такий вид робіт посприяє зробити приміщення більш затишним, комфортним, стильним. Обробка може проводитися абсолютно різноманітного типу і виду – це залежить лише від смаку самого власника.
Під час проходження процесу побудови будинку, було б найкращим варіантом заздалегідь передбачити наявність горища і його призначення, щоб тривалий час не займатися ремонтом горищного приміщення.
Пам’ятайте, що дуже важливо грунтовно утеплити горище, з використанням теплоізоляції, виконану з сучасних і високоякісних матеріалів. Не забувайте, що між теплоізоляційним матеріалом і дахом будинку необхідно залишати відстань не менше 0,5 див.
Дуже важливо також ретельно приділити увагу висвітленню горища, виконати покладені вікна, і не забути про те, що підвіконня обов’язково повинні бути протипожежними.logo
logo