logo

Cправжнє маленьке місто

logo

2

Тим, хто розглядає варіант придбання житла в передмісті ближче до природи, варто звернути увагу на актуальну пропозицію від забудовника «Інтеграл Буд». Реалізуються комфортабельні і просторі квартири в споруджуваному комплексі «Озерний Гай» в селі Гатне до речі новострой от застройщика  можете побачити тут. Комплекс розташовується зовсім недалеко від Києва, поруч знаходяться столичні станції метро, ​​що дозволяє дістатися до центру столиці швидко, просто і з комфортом. Це справжній маленький місто з власною розвиненою інфраструктурою – вам не потрібно виїжджати до Києва для покупок, розваг, занять спортом і лікування. Забудовник почав будівництво школи, дитячого садка, поліклініки, торгових центрів та інших об’єктів громадського призначення паралельно зі зведенням житлових будинків, тому ті мешканці, які заселяться в нові квартири в порядку першої черги, зможуть відразу оцінити всі переваги власних об’єктів інфраструктури.

На території ЖК «Озерний Гай» вже зведений ресторан для відпочинку з терасами і видом на мальовниче озеро. Передбачено наявність спортивних майданчиків, футбольного поля, дитячих ігрових зон. У п’яти хвилинах від будинку знаходиться спортивний комплекс. У цоколі і на перших поверхах уже відкрилися установи з надання послуг (перукарні, салони краси, аптеки, кафе). Планується відкриття школи по заняттю танцями.
Буде побудована власна клініка для мешканців комплексу. Велосипедисти оцінять зручні і безпечні велодоріжки. Фруктовий сад – це справжня окраса комплексу. Це справжній маленький місто з власною розвиненою інфраструктурою – вам не потрібно виїжджати до Києва для покупок, розваг, занять спортом і лікування. Забудовник почав будівництво школи, дитячого садка, поліклініки, торгових центрів та інших об’єктів громадського призначення паралельно зі зведенням житлових домовЖівопісние озера з декоративними містками створять казкову атмосферу.logo
logo