logo

Правила вибору гаражних воріт

logo

a4

Відвідавши простори інтернету, і побачимо величезну кількість різних воріт, людина, яка не є фахівцем у цій сфері, може, безсумнівно, розгубитися. Звичайно, можна звернутися до фахівців, вони все розкажуть і допоможуть вибрати, але погодьтеся, що часом хочеться брати участь в усьому розібратися. Саме тому, ми приготували для вас невелику оглядову статтю. Автоматичні ворота купити можна у нас! Детальнішу інформацію ви можете знайти тут: 7sbabjcqh7dnaqh3a2k.mirvorot.kiev.ua/

Послідовність вибору гаражних конструкцій:

  1. Виміряйте параметри отвору. Вам потрібно знати висоту і ширину прорізи, відстань від бічних стін до краю отвору і висоту перемички. Так як основний відсоток видів воріт, монтується на внутрішню сторону отвору, але і виміри потрібно проводити зсередини приміщення. Компанія vorota24.com.ua робить це безкоштовно!
  2. Виберіть вид воріт (секційні, рулонні і т.д). Секційні конструкції користуються попитом у покупців, вони надійні, не займають зайвого простору, зручні в експлуатації. На вигляд це з’єднані петлями панелі, які рухаються по напрямних шин, ті в свою чергу прикріплені до країв отвору, монтаж таких систем встановлюється досить легко. Одним з найбільш бюджетних варіантів воріт прийнято вважати гаражні ролети, вони складаються з алюмінієвих ламелей, які наповнені піною, в процесі експлуатації ламелі накручуються на вал, який прикривається зафіксованим коробом. Модель складних воріт виглядає стильно, хоч і коштує дешевше своїх «братів». Підйомні конструкції можна встановити навіть при самих нестандартних формах отвору.
  3. Визначаємося з типом монтажу. Тип монтажу вибирається залежно від висоти перемички. Торсіонні пружини на конструкції говорять про трьох типах монтажу: високому (900мм), середньому (210 мм, по-іншому його ще називають стандартним), і низькому (100мм). Ворота на гараж з пружинами розтягування в більшості випадків встановлюється при висоті 100 мм, і також як і при низькому монтажі, управління воріт відбувається вручну.


logo
logo