logo

Поради з вибору заміни стільниці для кухні

logo

876_original

Майже кожна кухонна стільниця піддається шкідливому впливу навколишнього середовища. Підвищений рівень вологості, температурні перепади, жирні краплі і миючі засоби – все це має нерідко згубний ефект. І в результаті з’являються тріщини, роздутості, відколи.

Багато хто віддає перевагу радикальне рішення – шукають нові меблі. Але фахівцями кухонних меблів рекомендовано, що це просто зайве, адже можна просто здійснити заміну стільниці.

Самостійно або краще викликати професіоналів

Безумовно, заміна стільниці для кухні може бути виконана самостійно. Як здається, процес досить простий: знімається стара з кріплень і відразу ж ставиться нова. Однак, варто зрозуміти, що це є дуже кропіткою роботою, яка вимагає не тільки наявності теоретики, а й серйозного практичного вміння.

До речі знайти професіоналів в даній галузі ви можете на сайті: www.zamena-stoleshnicy.ru по самих доступних цінах!

Крім того, не в кожному випадку вдається самотужки підібрати якісну фурнітуру і матеріал. Та й чи потрібно знати особливості діяльності з тим чи іншим матеріалом. При здійсненні будь-якої помилки можлива втрата значної суми грошей. Заміна стільниці самостійно можлива, але все-таки краще довіритися професіоналам.

Як це роблять?

Для початку, коли здійснюється заміна стільниці, видаляється старе покриття. В процесі від’єднання необхідно акуратно прибрати мийку і інші поверхні так, щоб не було пошкоджень на інших місцях меблів. Також буде потрібно обстеження кріплень – якщо необхідно, то вони замінюються.

Після того, як підготовка завершена, проводять замір майбутньої поверхні. До цього моменту варто віднестися відповідально, так як нова поверхня не повинна порушувати загальної картини кухні. Якщо це можливість, то основний розмір намічається по старому покриттю.

Кріплення стільниці проводиться за допомогою шурупів, куточків і інших деталей. Після того, як вона закріплена, потрібно монтувати мийку і інші поверхні. По закінченню робіт стільницю з’єднують з трубою при обліку показників міцності і герметичності.

Після здійснення установки стільниці на ділянку її закріплення конструкція перевіряється на міцність, а також чи всі нюанси були враховані при заміні та монтажу. І залишається тільки порадіти новим зовнішнім виглядом. Таким чином, заміна стільниці є найбільш швидким, надійним і економним варіантом порятунку кухні, але тільки якщо всі роботи виконані професійно і зі знанням справи. Тільки в такому випадку ви можете забезпечити довгий термін служби заміненої стільниці та кухонних меблів в цілому.logo
logo