logo

Все про вашого дизайнера для дому

logo

692

Як визначити, що ваш дизайнер – професіонал розповідає Павло Герасимов, дизайнер і співкерівник майстерні Geometrium. 8 професійних порад від практикуючого дизайнера і справжнього профі читайте нижче, якщо не хочете даремно витрачати час, гроші і нерви. До речі якщо ви шукаєте інтернет-магазин декоративних виробів для вашого дому тоді вам сюди: www.terra-decor.org тут ви знайдете все що вам потрібно!

Дизайнер має досвід в реалізації подібних проектів

Зверніть увагу на портфоліо свого майстра. Якщо там є роботи, схожі з бажаним вами дизайном інтер’єру, значить ви на правильному шляху. Наприклад, якщо ви хочете отримати дизайнерський інтер’єр в квартирі, площею 40 кв. м, то має сенс звернутися до професіонала, який створював і реалізовував проекти для квартир з невеликою площею.

У нього вузька спеціалізація

Існує стереотип, що чим ширше у фахівця охоплення послуг, що надаються, тим більше рівень його майстерності. Насправді, це велика помилка. Справа в тому, що при великій кількості завдань в різних сферах фахівцеві потрібна себе на все, до ладу не вникаючи ні в одну з них. Інша справа, якщо він зосереджений на конкретному напрямку і дотримується його протягом довгих, і тоді, з роками стає справжнім професіоналом. Наприклад, кілька років дизайнер створює дизайн-проекти тільки для барів та ресторанів. За довгі роки роботи він зможе з легкістю сказати, у скільки обійдуться певні предмети меблів, яке планувальне рішення найкраще підійде для наявної площі і так далі.

Він не приховує проблем і знає, як їх вирішити

Тільки справжній професіонал сміливо зможе говорити про проблеми, що виникли в процесі реалізації, а також вказати шляхи їх вирішення. Крім фото реалізованих дизайн-проектів, важливо розуміти, які проблеми можуть виникнути в процесі. Хороший спеціаліст досконально пояснить, з чим ви ризикуєте зіткнутися при реалізації того чи іншого рішення. А також розповість, що можна зробити, щоб уникнути цих проблем.logo
logo