logo

Рекомендації по вибору електричної теплої підлоги

logo

теплый-пол

Електрична тепла підлога

Якщо ви вирішили зробити в житло електричний тепла підлога, то для початку варто ознайомитися з усіма нюансами, включно з вибором матеріалу, який буде підходити під різні покриття для підлоги (лінолеум, ламінат, плитка та ін.).

Прочитавши нашу статтю, ви зрозумієте, що нічого надскладного в цьому завданні немає, і зможете підібрати максимально відповідний матеріал. Отже, вивчимо характеристики інфрачервоного і кабельного нагрівача і вирішимо, як вони себе поведуть в різних умовах.

До речі можемо вам порадити Теплый пол Devi купить на samtorg.com.ua посамих доступних цінах!

Критерії вибору

Тепла підлога під плитку

Якщо ви вирішили встановити теплий електрична підлога під плитку, то для цих цілей краще використовувати термомат або гріючий кабель. Такі матеріали стійкі до впливу вологи, на відміну від плівкового інфрачервоного матеріалу, який використовується тільки з «сухим» покриттям підлоги.

Різниця матеріалів підлогового покриття є головним чинником вибору теплого електричного статі.

Тепла підлога під ламінат
Якщо ж електричний тепла підлога буде накритий паркетною дошкою або ламінатом, то тут якраз підійде інфрачервона плівка. Нагрівання кабелем буде недостатній, так як ламінат досить погано проводить тепло, це ж можна сказати і про лінолеумі, так що для нього теж потрібно плівковий інфрачервоний матеріал.

Тепла підлога під стяжку
Якщо ви збираєтеся утеплювати підлогу за допомогою кабелю, то бетонна стяжка повинна бути не менше 3 сантиметрів. Додавши сюди утеплювач і підлогове покриття, ви забираєте близько 8-10 сантиметрів. Якщо ви не можете собі дозволити так «обікрасти» кімнату, то варто використовувати термомат – при його монтажі бетонна стяжка не обов’язкова, так що ви заощадите близько 5 см.

Якщо у вашій квартирі або будинку стелі недостатньо високі, то вибір матеріалу для теплого електричного підлоги буде особливо важливий, так як він може «з’їсти» від 2 до 10 см простору.

Плівкове покриття змінить висоту кімнати всього на 2 сантиметри, так як сам випромінювач менш міліметра. Так що, якщо ваші умови не дозволяють знижувати висоту кімнати, інфрачервона тепла підлога буде оптимальним рішенням.

Вологість кімнати

Вологість приміщення також дуже сильно вплине на вибір електричної теплої підлоги. Незважаючи на можливості здійснення гідроізоляції, турбота про свою безпеку буде не зайвим.

Випереджаючи події, ми порекомендуємо вам використовувати термомати, так як цей матеріал буде найбільш безпечний. Більш того, можливий його монтаж з вигином, що дозволить спорудити теплі доріжки для ходьби.

Якщо підігрів підлоги потрібно у ванній кімнаті, туалеті або лазні, де завжди підвищена вологість, то рекомендується застосування кабелю і термомата. Якщо кімната «суха» і підлога буде накритий паркетом, дошкою, лінолеумом або ламінатом, то можна застосувати і термопленку, при цьому, не забувши про заземлення та гідроізоляції.

 logo
logo