logo

Поради з вибору житла

logo

mikroklimat-v-kvartire

Мабуть, одними з основних речей у житті, до яких прагне людина, є гармонія, затишок і душевну рівновагу. А головне, що сприяє спокійною і врівноваженою (а тому і щасливою) життя – наявність власного житла, своєї безпечної фортеці.

У сучасному світі високих технологій переважають тенденції переміщення людей ближче до цивілізації – жителі сіл і селищ прагнуть до районних центрів, а з обласних центрів населення перебирається в мегаполіси. Поговоримо про вибір житлового приміщення у великому густонаселеному місті – а саме, про квартиру в Києві.

Швидше за все, покупка квартири в цьому величезному місті буде для вас самої (або однієї з найбільш) серйозних угод в життя. Щоб вона запам’яталася вам тільки з хорошого боку, будьте готові приділити їй багато часу, і, головне, терпіння і уваги – при дотриманні цих важливих вимог ви в результаті будете жити у власній київській квартирі krkv.com.ua

Київський ринок нерухомості рясніє масою різних варіантів житла. Очі розбігаються – зупинитися на двійці на околиці, купити житло в зеленому передмісті, але витрачати купу часу на дорогу, або ж придбати невелику, але таку бажану квартиру ближче до центру?

А різноманіття районів! Знову проблема. Квартира в Голосієво або більш бюджетний варіант на Борщагівці? Бути може, що-небудь пристойне вдасться знайти на лівому березі – Русанівка, Дарниця, Березняки? Що вибрати – варіант з вторинки на Троєщині або свіженьку квартиру в новобудові?

Найчастіше виникає неясність навколо таких схожих, здавалося б, понять, як «первинне житло» і «новобудова». Спробуємо пояснити різницю, а вже рішення приймати вам.

Про первинному житло ми говоримо в разі, якщо будинок тільки знаходиться на етапі будівництва, а майбутні мешканці інвестують в це будівництво гроші на етапі закладки фундаменту.

А ось під «вторинки» ми маємо на увазі новобудову, здану в експлуатацію, яка, юридично кажучи, є власністю забудовника. Або тут мається на увазі квартира, що має давню історію і, можливо, не одне покоління жителів.

У готового житла є свої незаперечні плюси. Головне, що в неї можна відразу ж вселятися і святкувати новосілля. Зараз дуже поширені випадки, коли квартира продається повністю підготовленої до життя – там зроблений ремонт, встановлені нові меблі та необхідне обладнання, включаючи побутову техніку. Якщо є бажання придбати хрущовку і зробити там ремонт своїми силами – з’явиться можливість заощадити непогані гроші, порівняно з витратами на новобудову. Ну а комунальна квартира в старому будинку, звичайно ж, буде коштувати набагато дешевше, ніж житлове приміщення в новобудові.

Переваги новобудов в рекламі не мають потреби, вони і так всім добре відомі. Чистенькі під’їзди, пахнуть свіжим ремонтом, внизу чергує консьєрж, новенькі ліфти, чистота скрізь – що сказати, нове житло! Стелі радують своєю висотою, кімнати – розміром і вдалим плануванням. А ще подобається сама думка про те, що до вас в цій квартирі ніхто ніколи не жив, і вона повністю ваша. Але приготуйтеся до того, що за всю цю радість вам доведеться заплатити своїм спокоєм – ще жоден рік ви будете змушені слухати шум, гам і гуркіт ремонту сусідів, та й самі не тільки поучаствуете в цьому стукоті, але і викласти кругленьку суму, адже як відомо, ремонт – задоволення не дешеве.

Ще один важливий аспект вибору київського житла – це планування вашого особистого часу, що є, мабуть, визначальним моментом міського життя з її щільним насиченим графіком.

Розрахуйте, скільки часу ви готові щодня витрачати на дорогу до офісу, дитячого садка, улюбленого ресторану, необхідних магазинів і торгових центрів, до місця проживання свекрухи і кращих подруг. Розташування в районі всіх необхідних компонентів інфраструктури – важливий момент, адже ви вибираєте квартиру на довгі роки, тому важливо все – і місцезнаходження автобусної зупинки, і квіткового кіоску, і найближчої булочної, і місця для парковки.

Ну а загальні параметри київського житла нічим, мабуть, не відрізняються від характеристик житлових приміщень в будь-якому великому місті світу – розмір житлоплощі повинен бути оптимальним саме для вашої родини, враховуйте освітлення в кімнатах, звертайте увагу на вид з вікна (якщо він має для вас значення ), рівень озеленення району та прилеглої території, ну і, звичайно, спробуйте уникнути безпосередній близькості до промислових підприємств.logo
logo