logo

Що таке лофт?

logo

завантаження (2)

Якщо подивитися на фото унікальних лофт, на проекти великих апартаментів і затишних квартирок в стилі лофт, то гарний дизайн незмінно викликає бажання створити такий же унікальний інтер’єр для власного житла. Ви купили квартиру в Києві  ЖК «Петровський квартал» novbud.com.ua , і мрієте зробити інтер’єр квартири в стилі лофт, тоді вам буде корисна ця стаття.

Що таке лофт?

Як правило, це житлове або творчий простір, влаштоване в приміщенні, де колись розташовувався цеху фабрики, інакше кажучи – в стінах пром. зони. Сама ідея прикраси приміщень в даному стилі зародилася в Америці в 1940-х роках минулого століття – заводи, що розташовувалися в індустріальних нью-йоркських районах, переїжджали на околиці міста, а після них залишалися порожні цеху. Оскільки площа потрібно було якось використовувати, то ціни на неї встановлювалися дуже низькі, що миттєво стало залучати креативних людей з потребою в приміщеннях для роботи і заодно площі для життя взагалі. І те й інше надали лофти.

Основні Відмінні риси лофт, включаючи просторе планування кімнат, великі стелі, хорошу акустику, панорамні вікна – найкраще годилися саме для використання квартир для всіляких напрямків творчої діяльності. Разом з тим цегляна кладка колишніх фабрик, металеві несучі конструкції, відкриті на загальний огляд, додавали оригінальності таких приміщень – вносили в них легку нотку творчої анархії, що по достоїнству оцінили нові мешканці квартир.

Так чи інакше, у вигляді невеликої майстерні художника або модного житла, яке можна назвати елітарним, сьогодні лофти – одне з найпопулярніших інтер’єрних рішень в світі. Правда, органічні будинку в стилі лофт Є не скрізь – адже «промисловий» тип будівель зазвичай використовується все-таки за призначенням. Тому стандартні апартаменти оформляються просто по основним канонам стилю – і в житлових комплексах з’являються представники даного напрямку. Дизайнери, Використовуючи холодні палітри в косметичної обробці, примудряються чудово передати всі характерні особливості приміщень промислового типу.logo
logo