logo

Що в першу чергу перевірити при покупці квартири?

logo

340-1512729446

Процес придбання житла пов’язаний не тільки з його вибором і оглядом, але і з перевіркою документів. І на багато речей покупцеві слід звернути увагу. Особливо якщо документи викликають хоч найменші сумніви.

Продаж житла здійснюється трьома способами, а саме: безпосередньо власником, за дорученням його родичем або знайомим, тобто представником, і через агентство нерухомості.

До речі якісне провірене житло ви завжди можете придбати в компанії “Інтеграл Буд” на сайті: intergal-bud.com.ua/ua/ ви знайдете більш детальну інформацію стосовно даного питання.

Купуючи квартиру у власника, на першому етапі досить уважно вивчити правовстановлюючі документи, для виключення в них можливих помилок або описок, що сприяють значного затягування процесу оформлення угоди.

Якщо ж квартира пропонується за дорученням, то на подібну угоду слід погоджуватися у виняткових випадках, наприклад, коли немає інших альтернативних пропозицій, і тільки при повній впевненості в легітимності довіреності та наявності бажання і волі власника на відчуження квартири. В іншому випадку слід настояти на особистій присутності продавця при підписанні договору.

При реалізації квартири ріелторської компанією остання повинна мати у своєму розпорядженні агентськими або іншим договором, що дає право відчуження нерухомості, і довіреністю, що підтверджує повноваження на зазначені в ній дії: покази житлового приміщення, отримання завдатку або авансу, підписання документів, в тому числі договору авансу, купівлі-продажу , збір документів.logo
logo