logo

Як вибрати квартиру в новобудові?

logo

1

Питання, пов’язані з нерухомістю, завжди викликають безліч труднощів. У такій ситуації важко не загубитися – будівельні, дизайнерські, юридичні та багато інших проблем накривають з головою. Щоб розібратися в нюансах найголовнішою покупки стало простіше, дотримуйтесь певних правил.

Перше і найголовніше правило – визначте свій бюджет. Тут варіанти два: або необхідна сума знаходиться у вас на руках, або ви берете іпотеку. У першому випадку все досить просто – вам потрібно визначитися з бажаними параметрами майбутньої квартири, а також підібрати район з відповідним ціновим сегментом. У випадку з іпотекою має бути довга і копітка робота з числами. Тут важливо визначити дві головні точки – початковий внесок і бажаний щомісячний платіж. Далі потрібно звернутися за консультацією до найближчого банку (і необов’язково в один) і з’ясувати суму іпотечного кредиту, яку вам готові надати. Далі схема та ж – підбір відповідного за цінами району та визначення параметрів житла вашої мрії.

До речі можемо Вам порадити житловий комплекс “Симецвіт” який ідеально підійде для молодих сімей, більш детальнішу інформацію ви можете отримати на сайті: http://semycvit.com

Другий важливий момент – розставляння пріоритетів. Тут поради ні до чого, тому що у кожної людини на першому місці стоять різні параметри. Кому-то важлива близькість до метро, ​​кому-то – наявність парковки, кому-то обов’язково потрібна школа або дитячий садок поруч з будинком і так далі. Ці параметри індивідуальні і залежать тільки від вашого способу життя, тому намагайтеся розставляти пріоритети слухаючи виключно свій внутрішній голос і, звичайно, тих, з ким ви будете ділити житло. Для зручності можна скласти список в письмовому або електронному вигляді – так ви зможете наочно оцінити, чи відповідає «палаюче пропозицію» від девелоперських компаній вашим запитам чи ні.

Третя порада – ретельно вибирайте забудовника. Дізнавайтеся все: останні новини про діяльність компанії, кредитний рейтинг. Сумлінність забудовника дуже важлива, особливо на ранніх етапах будівництва. Які проекти вже здані, скільки років компанія на ринку, хто її очолює, а ще краще – пошукайте відгуки покупців, поцікавтеся їх враженнями про набутий житло. Так ви зрозумієте, чи чекати вам неприємних сюрпризів після отримання житла – тріщин на стінах, огріхів у типовій обробці та інші деталі. З покупцями можна зв’язатися через групи власників будинку – такі є в багатьох соціальних мережах.

Наступним пунктом хотілося б виділити питання про обробку. Спори про вигоду покупки квартири з оздобленням або її відсутності – вічні. Тут стоїть питання терміновості – якщо заїжджати потрібно якомога швидше, базового ремонту буде цілком достатньо. Зараз в новобудовах обробку намагаються робити якомога більш естетичною. Наприклад, у проекті «Медова долина» спеціально розробили три варіанти фінальної обробки, які дуже гнучко адаптуються під будь-який сучасний інтер’єр, – це скандинавський стиль, фьюжн і класика. Для покупців, які ще не визначилися з цим питанням, існує проміжний варіант: квартири з так званої обробкою під чистову, для яких залишається вибрати тільки оздоблювальні матеріали та сантехніку – стіни, підлога і стеля будуть повністю готові до ремонту.

І остання порада – поставтеся серйозно до розташування квартири в будинку. Якщо ви любите тишу, варто вибрати варіант подалі від ліфта. Вибирайте поверх майбутньої квартири обдумано, враховуючи всі плюси і мінуси: якщо у вас в родині є люди похилого віку або маленькі діти, благоразумней всього буде вибрати перші поверхи. Верхні поверхи вважаються більш безпечними і мальовничими, але тут є і свої ризики – наприклад, підтоплення стелі останнього поверху при неякісно зробленої покрівлі. На щастя, таке відбувається нечасто і, якщо слідувати першим кількох порад, ці ризики можна виключити.logo
logo